Czym jest NFC?

Jest to międzynarodowy skrót od słów “not from contentrat” gwarantujący że Naturalny Antygrypin nie został wytworzony z koncentratu a do jego produkcji zostały wykorzystane najwyższej jakości starannie dobrane i wyselekcjonowane produkty

Do Naturalnego Antygrypinu nie dodajemy nic co by nie wytworzyła natura. nie rozcieńczamy wodą nie dodajemy sztucznego cukru.

Nasz produkt

Masz wrażenie, że zbliża się przeziębienie lub grypa? Zamiast sięgać po tabletki, proszki, syropy i okłady oznaczone hashtagiem #samachemia, możesz spróbować naturalnej drogi. Nasz Antygrypin zawiera jedynie naturalne składniki bio: kurkumę, imbir, czosnek, cytrynę, olej lniany i złocisty miód. Aby nadać mu delikatny odcień pikantności, dodaliśmy odrobinę pieprzu.

Naturalny Antygrypin

Naturalny wzmacniacz odporności aby organizm skutecznie radził sobie z infekcjami i zwalczał choroby. Zawiera wyłącznie bio składniki o właściwościach antybakteryjnych i antywirusowych. Regularne zażywanie działa jak tarcza ochronna dla organizmu.

Przebadany laboratoryjnie.

Front Title

This is front side content.

Back Title

This is back side content.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.